RollerCoaster Tycoon powraca dzięki Good Old Games

Fani czekający na ponowne wydanie klasycznej gry Chrisa Sawyera będą bardzo zadowoleni. RollerCoaster Tycon trafił dzisiaj do katalogu klasycznych gier oferowanych przez serwis Good Old Games. Kto ma ochotę może znowu wcielić się w nadzorcę parku rozrywki.

RollecCoaster Tycon to gra z 1999 roku, którą dobrze wspomina wielu graczy. Oferuje ona duże możliwości dostosowywania swojego parku rozrywki, realistyczną fizykę i wysoka grywalność. Teraz gra w edycji Delux, wzbogaconej o rozszerzenia Corckscrew Follies i Loopy Landscapes, wróciła dzięki serwisowi GOG.

Gra RollerCoaster Tycoon stawia gracza w roli nadzorcy parku rozrywki. Zadaniem jest zaprojektowanie parku, zatrudnianie pracowników, pilnowanie, by wszystko przebiegało zgodnie z planem i tworzenie najbardziej zwariowanych kolejek górskich na świecie. Można wybierać gotowe projekty lub tworzyć je samodzielnie i podziwiać, jak sprawdzają się w praktyce.

Zobacz również:

  • Wielka wyprzedaż gier na GOG.com. Takich przecen dawno nie było [20.08.2021]

Serwis GOG sprzedaje grę w cenie 5,99 dol. z oryginalna instrukcją w pliku PDF i pełną ścieżką dźwiękową, składającą się z 36 utworów, jako dodatkami bonusowymi.