Ronaldinho promuje FIFA Street 3

Już za dwa dni na półki sklepowe w całym kraju trafi trzecia odsłona serii FIFA Street. Wraz z nadchodzącą premierą gry Electronic Arts przygotowało fanom kilka niespodzianek. Jedną z nich jest pokaz z udziałem samego Ronaldinho.

Kilka dni temu słynny brazylijski piłkarz Ronaldinho poprowadził specjalny pokaz nowej produkcji studia EA Sports BIG, czyli FIFA Street 3. Razem z producentem gry, Justinem Sheffieldem, Ronaldinho prowadził na stadionie Camp Nou w Barcelonie imprezę dla wybranej grupy przedstawicieli mediów oraz miłośników gier, podczas której grał w FIFA Street 3, odpowiadał na pytania i podpisywał pierwsze, limitowane kopie gry.

Ronaldinho promuje FIFA Street 3

FIFA Street 3 przeniesie graczy z dala od największych światowych stadionów a bliżej typowych, miastowych podwórek. Zabawa będzie się toczyła w lokacjach rozsianych po całym świecie, włączając w to Afrykę, Azję i uliczki europejskich miast.

Do dyspozycji gracza oddanych zostanie 250 najlepszych zawodników z 18 światowej klasy zespołów piłkarskich. Wśród nich znajdują się między innymi Ronaldinho, Peter Crouch i Gennaro Gattuso. Każdy ze sportowców przedstawiony jest w karykaturalny sposób, uwypuklający jego najważniejsze atrybuty. Oczywiście producent zapewnia bardzo wysoki poziom realizmu gry, świetną oprawę graficzną i dopracowane animacje postaci.

Kontrolowany piłkarz będzie mógł w zaawansowanym stopniu wchodzić w kontakt z otoczeniem. Podczas gry wykorzysta okoliczne ściany, ogrodzenia i wszystko inne co znajduje się w pobliżu.

Electronic Arts zapewnia, że poprawiony zostanie także system kontroli piłkarzy. Ma on być teraz o wiele bardziej intuicyjny.

FIFA Street 3 ukaże się w Polsce 22 lutego, w wersji na Xboxa 360, PS3 i Nintendo DS. Produkcja uzyskała klasyfikację wiekową PEGI 3+.

Więcej informacji na temat gry znaleźć można na stronach www.ea.pl i www.fifastreet3.com.