Roxio nagrywa CD i DVD

Firma Roxio rozpoczyna dzisiaj sprzedaż nowej wersji swojej popularnej aplikacji do nagrywania płyt CD i DVD - Easy CD & DVD Creator 6.

Roxio Easy CD & DVD Creator 6

Roxio Easy CD & DVD Creator 6

Najważniejszą zmianą wprowadzoną do programu jest możliwość zapisywania danych na płytach DVD, VCD (Video CD) oraz SVCD (Super Video CD). Umożliwia to moduł o nazwie DVD Builder.

Kolejna nowość to PhotoSuite, pozwalający na szybkie archiwizowanie grafiki i tworzenie np. pokazów slajdów czy albumów. W szóstej wersji Easy CD udoskonalono ponadto funkcję zapisu pakietowego - teraz pliki można kopiować z dysku na płytę bez wcześniejszego jej formatowania. Operacja ta zostanie wykonana automatycznie.

W skład pakietu weszły także narzędzia do pracy z plikami audio - możliwe jest np. "zripowanie" utworów z płyt Audio i zapisanie ich w formacie MP3. W module Audio Central Dostępne są także zaawansowane funkcje archiwizowania plików muzycznych na krążkach CD lub DVD.

Cena pełnej wersji Easy CD & DVD Creatora 6 wynosi 99 USD. Uaktualnienie ze starszych wersji programu kosztuje 69 USD, z wyjątkiem osób, które nabyły Easy CD Creatora 5 w ciągu ostatnich 45 dni - ci klienci będą mogli uaktualnić program do najnowszej wersji za jedyne 20 USD

Więcej informacji:

http://www.roxio.com


Zobacz również