Roy Orbison w Rock Band

Wszystko wskazuje na to, że do słynnej gry Rock Band dołączy kolejny wielki artysta. Harmonix poinformowało, że już niedługo w oficjalnej sprzedaży ukaże się zestaw z piosenkami Roya Orbisona.

Gra Rock Band szybko zyskała sobie grono wiernych fanów. Właśnie dla nich Harmonix przygotowało nową niespodziankę. Już niebawem ukaże się kolejny zestaw piosenek jakie będzie można dokupić do tego popularnego tytułu. Tym razem będą to kompozycje Roya Orbisona.

W skład zestawu o nazwie "Roy Orbison Pack 01" wejdzie sześć piosenek: "Claudette", "In Dreams", "Mean Woman Blues", "Oh, Pretty Woman", "Ooby Dooby", oraz "You Got It". Użytkownicy konsoli Xbox 360 będą mogli zakupić utwory już we wtorek. Posiadacze PlayStation 3 uzyskają taką możliwość dopiero 15 stycznia.

Jeden utwór dostępny będzie w cenie 1,99 dolara. Całość gracze będą mogli nabyć już za 9,99 dolarów amerykańskich.

Przypomnijmy, że Roy Orbison to słynny wokalista rockowy urodzony w Vernon w Teksasie. Podczas swojej wieloletniej kariery artysta ten nagrał wiele płyt i odniósł mnóstwo sukcesów. W 1987 roku jego nazwisko pojawiło się w Rock and Roll Hall of Fame. Rok później piosenkarz zmarł na atak serca.

Zobacz także:

Mistrz mini perkusji roznosi Guitar Hero III

Cythbot, czyli robot do gry w Guitar Hero

Zdobył 100% w najtrudniejszym utworze Guitar Hero 3 i...