Rozbierz dziewczyny w Video Strip Poker Classic 2007

Firma Torquemada Games wydała najnowszą, ulepszoną pod każdym kątem, wersję gry Video Strip Poker Classic 2007. Program przeznaczony tylko dla dorosłych użytkowników pozwala rozegrać partyjkę pokera z wybraną wcześniej piękną panią. Uwaga, stawką w grze są bardzo nieprzyzwoite rzeczy...

Najnowsza wersja programu oznacza sześć zupełnie nowych, gorących panienek, podrasowaną grafikę, możliwość szybkiej aktywacji i aktualizacji przez internet i wiele innych.

Ważne, że autorzy postanowili nieco poprawić jakość prezentowanych filmów. Teraz dziewczyny nei tylko wyglądają jak zdjęte z ekranu telewizora, ale również zachowują się jak trzeba - śmieją, denerwują, żartują... No i oczywiście rozbierają.

Plusem gry jest również to, że nie zawiera żadnych reklam, adware'u i innych programów szpiegujących. Dodajcie do tego możliwość minimalizacji za pomocą spacji i mamy naprawdę przyjemną mieszankę.

Więcej o Video Strip Poker Classic 2007 znajdziecie na oficjalnej stronie. Zachęcamy również do obejrzenia filmu z gry i pobrania wersji demonstracyjnej.

Have fun!