Rozbudowane klawiatury Tracera

Z początkiem maja na rynku polskim pojawią się trzy nowe modele klawiatur firmy Tracer. Wyposażono je w wiele klawiszy dodatkowych oraz rolki przewijania.

Rozbudowane klawiatury Tracera

Klawiatura TRK-26 MDR WEB Cruiser to rozbudowany model multimedialny. 40 dodatkowych klawiszy w tym 26 klawiszy multimedialnych ułatwi pracę w środowisku Windows, a także uprzyjemni poruszanie się w Internecie. Dodatkowa rolka "netScroll" pomoże przeglądać w łatwy sposób duże dokumenty i strony WWW.

Klawiatura TRK-35MSR NETTrack to model zbliżony do WEB Cruisera, wyposażony jest jednak w 50 klawiszy skrótów w tym w 35 klawiszy pełniących funkcje multimedialne. Dodatkowo wzmocniona konstrukcja ma gwarantować długowieczność klawiatury.

Najbardziej zaawansowanym modelem wśród nowych klawiatur jest Maybach, występujący w dwóch wersjach. Wersja SL to klawiatura multimedialna na kablu. Wyposażona jest w rolkę "easySCROLL", wspomagającą pracę na dużych plikach i w Internecie, a także klawisze do sterowania funkcjami multimedialnymi (łącznie z pokrętłem głośności). Dodatkowo, klawiatura posiada 45 klawiszy szybkiego dostępu. Wykonana jest z dobrych jakościowo tworzyw, co ma gwarantować cichą i niezawodną pracę przez długi czas.

Wersja XP tej klawiatury jest zestawem bezprzewodowym z optyczną myszką bezprzewodową (technologia radiowa). Mysz wyposażono w 3 programowalne przyciski, a zasięg pracy to 1,5m. Klawiatura i mysz wyposażone są w system kodowania sygnału radiowego, co umożliwia pracę do 255 użytkowników bez wzajemnego zakłócania.