Rozmiar ma znaczenie - WinAce 2.6.5

Wszechstronne narzędzie do kompresji plików w najróżniejszych formatach - odpowiednik programów WinRAR lub WinZIP - został zaktualizowany.

Rozmiar ma znaczenie - WinAce 2.6.5
Jeśli korzystasz z systemu Windows to na pewno doszedłeś do wniosku, że wbudowane oprogramowanie do odczytu plików ZIP jest, delikatnie mówiąc, niewystarczające. Alternatywą jest instalacja osobnego narzędzia, które pozwoli na wydajną pracę z archiwami.

WinAce to przykład "kombajnu" do kompleksowego zarządzania kompresją. Program tworzy pliki z rozszerzeniami ACE, ZIP, LHA, MS-CAB, JAVA JAR i otwiera pliki ACE, ZIP, LHA, MS-CAB, RAR, ARC, ARJ, GZip, TAR, ZOO, JAR.

Standardowo obsługiwane są archiwa do samodzielnego rozpakowania tzw. self-extracting archives, obsługiwane przez metodę ZIP oraz ACE. Przygotowane dane można zaszyfrować, aby niepowołane osoby nie miały do nich dostępu. W czasie przygotowywania nowego pliku tworzony jest specjalny rekord ratunkowy, który przydaje się w przypadku uszkodzenia archiwum. Prosty interfejs użytkownika, wpisywanie komentarzy w formie HTML, ANSI, ASCII, pełna obsługa linii poleceń oraz szybkie działanie sprawiają, że praca z "zipami" będzie przyjemna.

Pobierz plik

Program działa w systemie Windows. Pełna wersja standardowa kosztuje 29 USD. Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.