Rozmowy w Internecie bez zakłóceń

Nowa "telefoniczna" karta dźwiękowa Sound4Tel usuwa zakłócenia występujące podczas internetowych rozmów telefonicznych.

Wzrasta popularność internetowych rozmów telefonicznych, ale wciąż tego typu usługi nie zapewniają wysokiej jakości połączeń głosowych. Użytkownicy wykorzystujący Internet do prowadzania rozmów telefonicznych często skarżą się na zakłócenia oraz dokuczliwy pogłos i echo. Przełom w jakości rozmów telefonicznych realizowanych za pomocą Internetu ma zapewnić firma PAM Software i jej nowa, internetowa karta telefoniczna Sound4Tel, która skutecznie eliminuje drażniące pogłosy i zakłócenia występujące w czasie połączeń internetowych.

Dzięki karcie Sound4Tel można połączyć standardowy telefon analogowy z pecetem, a dołączone do niej oprogramowanie usuwa zakłócenia. Jakość dźwięku nie odbiega od jakości tradycyjnej rozmowy telefonicznej. Sound4Tel, tak jak konwencjonalna karta dźwiękowa, ma wejścia na głośniki, mikrofon, line-in, MIDI i joystick. Urządzenie jest zgodne ze standardami: SoundBlaster PR, AdLib i Windows Sound System. Karta zapewnia 8-, 16-bitowy dźwięk o jakości CD z częstotliwością próbkowania do 48 kHz i efekty stereo 3D.

Specjalna gwiazdkowa oferta firmy PAM Software to zestaw zawierający dwie karty Sound4Tel w cenie 117 USD, który można zamówić na stronie www.i-p-tel.com/christmas