Różowe notebooki coraz bardziej popularne

Drugim najbardziej popularnym kolorem wśród notebooków Inspiron jest różowy - twierdzą przedstawiciele Della. Co ciekawe, nie jest to jakaś anomalia gdyż podobną sytuację można również zaobserwować wśród komputerów innych producentów.

Ponad miesiąc temu firma Dell poinformowała, że wśród notebooków z rodziny Inspiron drugim najbardziej popularnym kolorem jest różowy. Co interesujące, okazuje się że podobnie jest z innymi producentami. Potwierdza to chociażby sklep internetowy Amazon.com, który podał informację, że drugim najlepiej sprzedającym się komputerem przenośnym jest różowy VAIO CR (wyprzedza go biały model).

Różowy VAIO CR

Różowy VAIO CR

Tendencja ta miała wpływ na nowe konstrukcje takie jak notebooki MSI Wind, Acer Aspire One i Dell E, które pojawią się na rynku w kilku wersjach kolorystycznych, w tym oczywiście również różowej.

Warto nadmienić, że jeżeli ktoś chciałby dołączyć do "różowej fali" może skorzystać np. z usług firmy Colorware (ograniczona liczba "obsługiwanych notebooków") i za "jedyne" 400-500 dolarów "podróżowić" swój komputer przenośny.