Różowy iPhone 6 na Walentynki

Alexander Amosu jest znanym designerem, który z okazji zbliżających się Walentynek postanowił przygotować specjalną edycję najnowszego telefonu Apple. iPhone 6 w różowym kolorze pojawi się niestety w bardzo ograniczonej liczbie egzemplarzy. Urządzenie wyceniono w dodatku na bardzo wysoką kwotę.

Co jakiś czas uwielbiający luksusowe gadżetu Alexander Amosu bierze ma celownik urządzenia mobilne, takie jak smartfony. Tym razem designer postanowił przygotować specjalną edycję najnowszego telefonu w ofercie Apple. iPhone 6 doczekał się limitowanej różowej edycji, ale nie trafi on na półki sklepowe.

Apple sprzedaje swoje nowe telefony zaledwie w trzech rożnych kolorach. iPhone 6, podobnie jak phablet iPhone 6 Plus i zeszłoroczny iPhone 5s produkowane są w kolorze nazwanym przez firmę Tima Cooka kosmiczną szarością, złotym oraz srebrnym. W dwóch ostatnich przypadkach front urządzenia jest biały.

źródło: http://www.gsmarena.com/amosus_limited_edition_pink_iphone_6_can_make_your_eyes_bleed-news-10985.php

źródło: http://www.gsmarena.com/amosus_limited_edition_pink_iphone_6_can_make_your_eyes_bleed-news-10985.php

Użytkownicy poszukujący telefonu w innym kolorze muszą zadowolić się zeszłorocznym iPhone'm 5c w plastikowej obudowie lub etui na nowszy model. Oprócz tego od czasu do czasu pojawiają się też specjalne warianty telefonu Apple, jak na przykład właśnie różowy iPhone 6 będący dziełem Amosu.

Telefon został przygotowany z okazji Walentynek i do sprzedaży trafi zaledwie 10 sztuk iPhone'a 6 w takim wariancie kolorystycznym. Nie ma co jednak rozpaczać, ponieważ każdy egzemplarz został wyceniony na 1899 funtów, czyli kilkukrotnie więcej niż najnowszy smartfon Apple w standardowym wydaniu.

źródło: gsmarena.com