Różowy wyświetlacz w iPhone! Nowa awaria oprogramowania

Według najnowszych wieści system iOS posiada błąd, który powoduje awarię oprogramowania. Użytkownicy iPhonów skarżą się na różowy wyświetlacz.

Fot Apple Support Community/ Jphon

Użytkownicy telefonów Apple zgłaszają na forach dyskusyjnych oraz na Reddicie, że są ofiarami nietypowego błędu oprogramowania. Nieznane źródło powoduje, że niektóre iPhony ulegają awarii, zawieszają się i wyświetlają różowy ekran.

Wygląda na to, że problem dotyczy jedynie serii iPhone 13, a nie wszystkich urządzeń Apple. Na tym jednak znajomość szczegółów problemu się kończą, a użytkownicy nie są w stanie dojść źródła awarii. Jeden z użytkowników zgłosił, że GPS działał niedokładnie, zawiesił się, a następnie wyświetlacz telefonu zmienił kolor na różowy. Inny zaś powiedział, że bateria wyświetlała nietypowy poziom naładowania, a telefon ciągle się zacinał, po czym uległ awarii. Jak zauważono, do tej pory problem występuje najczęściej w Chinach.

Zobacz również:

Co ciekawe, kilku użytkowników zdołało wymienić swoje telefony na podstawie gwarancji, jednak znaczna część została odrzucona z odpowiedzią, że nie ma problemów ze sprzętem. Do tej pory firma Apple nie wydała żadnych poprawek związanych z różowym ekranem. Na ten moment przedstawiciele doradzają jedynie wykonanie kopii zapasowej i aktualizację urządzeń do najnowszej wersji iOS.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: