Rozpoczęła się Wojna o Pierścień!

Jak poinformowała firma Cenega Poland, do sprzedaży na terenie całego kraju trafiła długo oczekiwana strategia - Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień. Gra oparta o książkową trylogię J.R.R. Tolkiena wydana została w polskiej wersji językowej.

Rozpoczęła się Wojna o Pierścień!
Wyprawa w celu zniszczenia jedynego pierścienia trwa - tym razem w strategii czasu rzeczywistego, opartej o "Władcę Pierścieni" J.R.R. Tolkiena. W grze będziemy mieli okazję wcielić się zarówno w przedstawicieli ciemnej, jak i jasnej strony konfliktu. Podczas rozgrywki będą dostępne dwie kampanie - w jednej wcielimy się w przedstawicieli reprezentujących rasy walczące w imieniu dobra, a w drugiej będziemy dowodzić zastępami orków i innych podłych sług Saurona.

Rozpoczęła się Wojna o Pierścień!
War of the Ring jest klasycznym RTS-em, w którym zbieramy surowce, konstruujemy budynki i jednostki. Podczas rozgrywki spotkamy znane z kart książki postacie (np. Legolasa czy Aragorna), które wystąpią w roli bohaterów i będą posiadać specjalne umiejętności.

Zobacz również:

  • LEGO Władca Pierścieni: Rivendell. Po te klocki ruszysz nawet do Mordoru (chociaż nie znasz drogi)

Tytuł ten sygnowany jest znakiem "Wszystko gra" [1] i dostępny w dwóch wersjach - standardowej (w pudełku DVD i eleganckim etui) oraz w Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej (z plakatem, pudełkiem DVD i pierścieniem władzy). Gra kosztuje 139,90 zł i od dziś jest już dostępna w sklepach na terenie całego kraju.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1608&sys=gry

Zwiastuny gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1582&sys=gry

Strona oficjalna:

http://www.warofthering.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: