Rozpoczęły się beta-testy Delirium, polskiej gry MMO

Delirium to tytuł najnowszej, całkowicie polskiej, masowej gry sieciowej bazującej na przeglądarce internetowej. Tytuł z założenia ma być hybrydą RPG i strategii. Autorzy zapowiadają, że projekt zaoferuje masę świetnej zabawy. Co ważne, nie planowane jest wprowadzenie jakichkolwiek opłat.

Rozpoczęły się beta-testy Delirium, polskiej gry MMO
Akcja Delirium toczy się w niedalekiej przyszłości. Ziemia zostaje niespodziewanie zaatakowana przez mityczną, niezwykle agresywną cywilizację Obcych. Inwazja ma związek z tajemniczą substancją, tytułowym "Delirium", która powoduje u ludzi nieodwracalne zmiany psychofizyczne. Ci, którzy przeżyli kontakt z Delirium, nabywają niezwykłych umiejętności i tworzą nową frakcję - Deliryc. Gracz jest jednym z nich.

Jako Deliryc, użytkownik wybiera stronę, po której stanie. Do dyspozycji są oczywiście obcy oraz ludzie. Autorzy przygotowali też kilka profesji: wojownika, szpiega lub konstruktora. Wybór będzie miał ogromny wpływ na rozgrywkę.

Zobacz również:

  • New World za darmo przez weekend. Jak skorzystać?
  • Nowy zwiastun Star Wars: The Old Republic wygląda wspaniale. Zobacz wideo
Rozpoczęły się beta-testy Delirium, polskiej gry MMO
Ciekawym rozwiązaniem w Delirium, może być zastosowanie mapy odzwierciedlającej topografię Ziemi. Dzięki temu, pojawi się np. możliwość rozpoczęcia gry w każdym miejscu na globie. Oczywiście nie pozostanie to bez wpływu na rozgrywkę. Przykładowo, jeśli rozpoczniecie stawiając swoje pierwsze miasto Megalopolis na pustyni lub jednym z biegunów, będziecie mniej narażeni na ataki Obcych niż gdybyście zbudowali je w Europie.

Więcej informacji i rejestracja na oficjalnej stronie. Warto zajrzeć, bo projekt prezentuje się naprawdę przyzwoicie.