Rozpoczyna się kolejna faza beta testów Warhammer Online

Premiera Warhammer Online: Age of Reckoning coraz bliżej. Beta testy gry wkraczają w jedną z ostatnich faz. Tym razem, do sprawdzenia gry zaproszone zostały całe gildie.

Choć beta testy Warhammer Online: Age of Reckoning ciągną się już miesiącami, to raczej nie ma powodów do niepokoju. W końcu nie od dziś wiadomo, że wielkie produkcje (szczególnie MMO), muszą zostać szczegółowo sprawdzone przed premierą.

Mythic Entertainment wraz z Electronic Arts ogłosiły kolejną fazę testów Warhammera Online. Tym razem w przedpremierowej rozgrywce uczestniczyć będą członkowie wybranych gildii.

Do testów zgłosiło się już ponad 10,000 gildii. Te, które zostaną wybrane przez zespół Mythic będą mogły uczestniczyć w najbardziej intensywnej fazie testów Warhammer Online: Age of Reckoning.

Przede wszystkim nowy etap bety ma dotyczyć dodania samych opcji gildyjnych, a także dużych questów i oczywiście wszelkiej maści instance'ów wymagających gry zespołowej. Prócz tego sprawdzone zostaną Scenariusze i zmiany w interfejsie samego Warhammera Online.

Gra, która według pierwszych planów miała się ukazać "wieki" temu, ma zaplanowaną premierę na tegoroczną zimę.