Rozrywkowe pudełko

Myślałeś kiedyś o odtwarzaniu na ekranie telewizora lub w zestawie stereo filmów, zdjęć i innych plików multimedialnych pobranych z komputera PC? Jeśli tak, to zwróć uwagę na ShowCenter firmy Pinnacle.

Zestaw podłączany jest bezpośrednio do urządzeń domowych, natomiast z komputerem komunikuje się za pośrednictwem sieci Ethernet. Można podłączyć pecet bezprzewodowo, ponieważ urządzenie ma gniazdo PC Card, pozwalające na użycie dostępnych na rynku kart Wi-Fi. ShowCenter wyposażono również w wiele wyjść i wejść umożliwiających najbardziej efektywne jego wykorzystanie: eurozłącze, wideo (RGB cinch, kompozytowe i S-Video) oraz audio (dwa analogowe stereo i dwa cyfrowe - optyczne i S/PDIF). Ponadto w zestawie otrzymujesz pilota zdalnego sterowania oraz pełne okablowanie.

Dołączone oprogramowanie automatycznie wykrywa wszystkie zapisane w komputerze pliki multimedialne, dzieli je według kategorii, systematyzuje i umożliwia tworzenie tzw. playlist w komputerze. Po podłączeniu urządzenia do telewizora i zestawu stereofonicznego pliki odtwarzane są z doskonałą jakością.

ShowCenter jest obecnie jedynym rozwiązaniem, które umożliwia zarządzanie i odtwarzanie zapisanych cyfrowo multimediów w tak prosty sposób. Wystarczy utworzyć odpowiednią playlistę i odtwarzać ją podczas prywatki, spotkania rodzinnego czy kameralnego wieczoru z ulubioną muzyką. Skończy się problem z porysowanymi płytami porzuconymi bez opakowania czy poszukiwaniem ulubionego utworu.

Informacje: http://www.alstor.com.pl

Cena 1449 zł


Zobacz również