Rozszerzona funkcjonalność Findera

Ukazała się właśnie najnowsza wersja narzędzia, które w łatwy sposób radzi sobie z zamianą nazw wielu plików - A Better Finder Rename 6.0. Autorzy aplikacji - firma Publicspace.net, zadbali o wyposażenie nowej wersji w dodatkową garść pożytecznych właściwości.

Program A Better Finder Rename 6.0 funkcjonuje jako dodatek do modułu Finder w systemie Mac OS i pozwala łatwo zmieniać nazwy dużej liczbie plików. Radzi sobie zarówno z zagnieżdżonymi katalogami, jak i tworzeniem folderów ułożonych według numeracji oraz w porządku alfabetycznym. Może usuwać z nazw określone znaki oraz rozszerzenia plików.

Pierwszą i zarazem najbardziej zauważalną zmianą jest dostosowanie i przebudowanie interfejsu aplikacji dla systemów Mac OS X. Dodatkowo, nowy Better Finder Rename został wyposażony w tryby podglądu Instant oraz Full. Ten drugi pozwala na obserwowanie zmian w nazwach plików już na etapie wprowadzania tych zmian. Pomyślano również o rozbudowaniu funkcjonalności narzędzia sortującego Global Sorting.

Pełna wersja aplikacji kosztuje 19,95 USD i wymaga posiadania systemu Mac OS X lub Mac OS 8. Dostępna jest również wersja dla systemów Windows (o oznaczeniu 3.3) instalująca się jako dodatek do systemowego Exploratora.

Więcej informacji: http://www.publicspace.net


Zobacz również