Rumuński odtwarzacz wideo

MovieSpot 0.30 to bezpłatne narzędzie do odtwarzania filmów wideo na domowym komputerze. Jego atutami są niewielkie wymagania sprzętowe i prostota obsługi. Nie dajcie się jednak zwieść - aplikacja kryje w sobie więcej funkcji niż można się spodziewać.

Rumuński odtwarzacz wideo

Program, w odróżnieniu od wielu swoich konkurentów, nie zabiera zbyt wiele zasobów systemowych i stanowi idealne rozwiązanie dla użytkowników ceniących prostotę i funkcjonalność.

Do funkcji programu należy wprowadzanie filmów do listy odtwarzania za pomocą techniki "przeciągnij-upuść" lub z poziomu linii poleceń, zmiana ustawień wideo i napisów, modyfikacja pozycji, rozmiaru i ustawień aspect ratio filmów lub zapamiętywanie ustawień wprowadzonych dla ostatnio odtwarzanego filmu. Użytkownik może wybrać powiązania narzędzia z plikami multimedialnymi, wprowadzać powiększenia ekranu (funkcja PanScan), włączyć opcję timer (wyłączenie komputera po zakończeniu odtwarzania filmu) i wiele innych.

Program dostępny jest na razie w języku angielskim, rumuńskim, węgierskim, niemieckim i portugalskim. W nowej wersji wprowadzono nieznaczne poprawki. Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.