Rune 2 - Otwarte beta testy trybu PvP wystartują już w ten piątek

Studio Human Head zaprezentowało dokładny harmonogram nadchodzących beta testów Rune 2.

Kontynuacja kultowej gry z 2000 roku powróci już w listopadzie, zanim to jednak nastąpi, twórcy gry - studio Human Head, mają dla nas beta testy trybu sieciowego. Testy rozpoczną się już w najbliższy piątek (20 września) i potrwają do niedzieli (22 września). Niestety beta nie będzie dostępna cały czas, tylko w wybranych godzinach, jej dokładny harmonogram znajdziecie poniżej.

  • Piątek (20.09) - godziny 22:00 – 04:00
  • Sobota (21.09) - godziny 18:00 – 00:00
  • Niedziela (22.09) - godziny 14:00 – 20:00

Testową wersję gry będziecie mogli pobrać wyłącznie na platformie Epic Games Store. Przy okazji warto przypomnieć, że jak zdradził wcześniej Chris Rhinehart - lider studia Human Head, zarówno tryb sieciowy, jak i kooperacyjny (całą kampanię Rune 2 będzie można rozegrać w kooperacji) trafi do gry dzięki podpisaniu umowy na wyłączność dla sklepu Epic Games Store. Wsparcie finansowe jakie otrzymało studio, było ponoć na tyle duże, że pozwoliło zespołowi znaczącą rozbudować Rune 2.

Rune 2 zmierza wyłącznie na PC. Pełna wersja gry zadebiutuje już 12 listopada. Platforma Epic Games Store zapewniła sobie roczną wyłączność na tytuł. Po tym czasie gra trafi do pozostałych sklepów.