Rusza Comdex

Wczoraj ruszył amerykański Comdex, jedne z największych komputerowych targów na świecie. W odróżnieniu od hannowerskiego CeBIT-u czy tajwańskiego Computeksu, na Comdeksie wystawcy dużo odważniej prezentują technologie, które w przyszłych latach będziemy mieli okazję poznać w praktyce. Oczywiście nie może zabraknąć najnowszego sprzętu i oprogramowania. Jedno jest pewne – nie będzie nudno.

Będziemy na bieżąco przekazywać Wam najważniejsze informacje z targów. Postaramy się nie przegapić żadnej istotnej premiery, a wszystkie informacje uzupełnimy o galerię fotografii. Dowiemy się od przedstawicieli światowych koncernów co planują na najbliższe miesiące, a co na kolejne lata. Jeśli się uda to przeprowadzimy... pierwsze testy długo oczekiwanych urządzeń. Tego jednak nie obiecujemy, bo z chęcią firm to tego typu działań bywa różnie, szczególnie kiedy pokazywane są produkty przedpremierowe i chronione ścisłą tajemnicą.

Od dzisiaj (18.11) aż do 22 listopada możecie się więc spodziewać uaktualnianych na bieżąco informacji z hal targowych i tych jeszcze ciekawszych - zakulisowych. Jeśli macie jakieś szczególne życzenia, to wyrażajcie swoją opinię pisząc do mnie na adres e-mail, który widnieje poniżej lub dodajcie swój komentarz pod artykułem.

Więcej informacji z targów Comdex:

http://www.pcworld.pl/comdex