Rusza Forum!

Dziś uruchomione zostało Forum dyskusyjne serwisu Kino Domowe - Magazyn DVD. Na jego łamach użytkownicy mogą wymieniać opinie i doświadczenia, prowadzić dyskusje i zasięgać porad innych. Na straży merytorycznego poziomu i kultury dyskusji stać będą moderatorzy, wyłonieni spośród najbardziej aktywnych i doświadczonych uczestników Forum.

Aby przeglądać Forum, wystarczy odwiedzić stronęhttp://www.kinodomowe.idg.pl/forum . Brać udział w dyskusjach mogą jednak tylko zarejestrowani użytkownicy - ale procedura rejestracji jest prosta i wymaga podania jedynie podstawowych danych. Również samo opublikowanie wiadomości na forum jest niezwykle proste i intuicyjne - wystarczy skorzystać z udostępnionego na stronie formularza, wpisać temat oraz treść wiadomości i zatwierdzić. Natychmiast po zatwierdzeniu będą ją mogli przeczytać inni użytkownicy Forum.

Wszystkie wiadomości publikowane na Forum mogą być oczywiście w zaawansowany sposób formatowane: możliwe jest wstawianie cytatów, wykorzystywanie pogrubionej lub pochylonej czcionki, wstawianie adresów internetowych, itp. Użytkownik może również stworzyć własną sygnaturę, która będzie automatycznie dodawana do wszystkich publikowanych przez niego wypowiedzi. Jest to znaczne ułatwienie dla najaktywniejszych użytkowników, często wypowiadających się na łamach Forum.

Z czasem chcemy wzbogacić Forum o dyskusje panelowe i debaty z zaproszonymi gośćmi specjalnymi - przedstawicielami firm z branży elektroniki użytkowej oraz ekspertami z najróżniejszych dziedzin.

Forum dyskusyjne serwisu Kino Domowe - Magazyn DVD