Rusza GS Games Show! Prawdziwa uczta dla graczy!

Startuje pierwszy w Polsce internetowy magazyn informacyjny o grach! To, co przygotowaliśmy, sprawi, że polska scena rozrywki elektronicznej zadrży w posadach. Materiały, które prezentujemy to najświeższe niusy, gorące reportaże, wideorecenzje najnowszych gier i wiele, wiele innych. Jesteście ciekawi, jaką znowu nowość ma dla was ekipa GameStara?

GS Games Show - pierwszy Polski program informacyjny o grach

GS Games Show - pierwszy Polski program informacyjny o grach

Jeśli macie dość mozolnego czytania artykułów, przeglądania dziesięciu różnych serwisów tematycznych w celu znalezienia jednej, ciekawej informacji, oglądania reklam, wolno ładujących się stron, stronniczych opinii, korzystania ze stosu rozmaitych wyszukiwarek to najnowsza produkcja GameStara jest właśnie dla was. Zero nudy, tylko najciekawsze fakty ze świata rozrywki elektronicznej, opinie ekspertów i jedyny w swoim rodzaju serwis e-Sportowy.

GS do kwadratu, czyli GS Games Show wchodzi na antenę!

GS Games Show to projekt nad którym pracowaliśmy od dawna. Pomysł powstał nieprzypadkowo. Od dłuższego czasu obserwowaliśmy zainteresowanie graczy wszelkimi materiałami wideo.

Szczególnie ciepło przyjęta została listopadowa relacja z targów Poznań Game Arena. Udowodniliśmy wówczas, zarówno sobie, jak i Wam, że stać nas na naprawdę wiele. Decyzja zapadła chwilę później - postanowiliśmy, że pójdziemy o krok dalej, że chcemy zaoferować internautom coś naprawę EXTRA.

Program GS Games Show, choć zupełnie nowy, opiera się na bardzo dobrych wzorcach. Zanim zabraliśmy się do roboty, zajrzeliśmy dokładnie w każdy zakątek Sieci. Obejrzeliśmy prawdziwe tony materiałów filmowych, zanurkowaliśmy w przepastne głębiny multimedialnego oceanu...

Innymi słowy, zrobiliśmy dosłownie wszystko żeby nasz program był dla przyzwoitym i stałym źródłem informacji, a jego forma była jak najbardziej atrakcyjna dla każdego odbiorcy.

Czego możecie spodziewać się po GS Games Show? Zapewniamy, że naprawdę wiele!

Nasza urocza prezenterka

Nasza urocza prezenterka

Cykliczność. Program będzie stały. Od nowego roku zobaczycie nas w każdą środę. Dzięki temu zachowamy pełną spójność i nie przegapimy żadnego ważnego wydarzenia.

Jako, że jesteśmy medium internetowym, wszystkie odcinki zostaną zachowane w archiwum i dostępne na jedno klęknięcie myszy. Za darmo!

Profesjonalizm. Ekipa, która tworzy GS Games Show składa się ze starych wyjadaczy gier komputerowych. Wszyscy pamiętamy nocne rozgrywki na Commodore, Atari czy Pegasusie. Wciąż dyskutujemy o tym, jakie gry były niegdyś najlepsze. Z miłością wspominamy takie tytuły jak Skyroads, WarCraft, Dune II, Wolfenstein 3D czy Dyna Blaster.

Nie jesteśmy przy tym oderwani od rzeczywistości! Nasz serwis dostarcza czytelnikom codzienną dawkę aktualności, recenzje najbardziej hitowych gier, oraz pokaźne zasoby ftp. Redaktorzy pojawiają się na wszystkich imprezach związanych z grami. Byliśmy m.in. na WCG, Heyah Logitech CyberSport, różnych konferencjach, oraz oczywiście na PGA. Jakby tego było mało, do nagrań zapraszać będziemy ekspertów, którzy wypowiedzą się na najbardziej gorące tematy.

Zabójcza prezenterka. Czym byłby porządny program o grach bez uroczej, pełnej magii prezenterki? My wiemy, że niczym! Dlatego też Ania, nasza charyzmatyczna prowadząca, co tydzień wprowadzi was w świat wirtualnej rozrywki. Jesteśmy pewni, że dzięki niej program stanie się o wiele bardziej interesujący i przypadnie Wam do gustu.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego

Najświeższe informacje. Nasz program zapewni prawdziwą dawkę najciekawszych informacji związanych z branżą. Za ten punkt programu odpowiedzialny jest naczelny newsman serwisu. Dzięki temu możecie być pewni, że nie ominiemy żadnej, nawet najlepiej ukrytej przed oczyma wścibskich dziennikarzy informacji. Opiszemy zarówno wszystko co jest związane z produkcjami na PC, jak i na konsole. Tygodniowy cykl wyświetlania GS Games Show pozwoli być zawsze na czasie - koniec z odgrzewaniem starych kotletów!

Wideorecenzje. Jeden z najważniejszych punktów programu. Dzięki nam w bardzo łatwy i przyjemny sposób dowiecie się najważniejszych rzeczy o najnowszych tytułach. Po co tracić czas na czytanie kilku stron tekstu recenzji? Wystarczy wygodnie usiąść, włączyć nasz program i... Wszystko stanie się jasne! Będziecie mieli okazję na własne oczy przekonać się, czy dana gra "warta jest świeczki"!

Nietypowe rozwiązania. Nasz program jest tworzony przez graczy i z myślą o graczach. Wiemy czego oczekujecie i wiemy jak Wam to zapewnić. Chcemy wyjść poza wszelkie schematy, możecie więc spodziewać się nie tylko najświeższych wiadomości, ale także licznych bardziej nietypowych niespodzianek. Planujemy wizyty w miejscach, o których nie śniło się największym filozofom, wywiady, które pokażą nieznaną stronę branży gier komputerowych, wreszcie, dyskusje, które wzbudzą ogromne emocje!

GS Games Show to najświeższe informacje ze świata e-sportu

GS Games Show to najświeższe informacje ze świata e-sportu

Oddzielny dział E-Sportowy. Oddzielnym działem w GS Games Show będą wiadomości ze świata e-sportu. Wzorem najważniejszych programów informacyjnych w telewizji, postanowiliśmy nadać rywalizacji oddzielną rangę. Z największą uwagą przyjrzymy się osiągnięciom Polaków na międzynarodowej scenie sportów wirtualnych. Zapewnimy informacje o najważniejszych wydarzeniach, jakie mają miejsce na globie. Nie zamierzamy się przy tym ograniczać - będziemy wszędzie tam, gdzie pojawi się uwaga graczy.

Akcje w terenie. Jeśli myślicie, że reporterzy GS Games Show ograniczą się tylko do nagrań w studio, to grubo się mylicie! Nasza wrodzona ciekawość nie pozwoli nam usiedzieć w miejscu. Mamy zamiar być tam, gdzie jesteście Wy, czyli na wszystkich imprezach związanych z grami. Więcej, bądźcie pewni, że zajrzymy tam gdzie wzrok zwykłego gracza nie sięga... Przekonacie się sami!

Wywiady, dyskusje, spotkania z gwiazdami. Co mają do powiedzenia na dany temat Ci, którzy znajdują się w samym centrum wydarzeń? Jakie myśli krążą po głowie zawodowych graczy tuż po wygranym lub przegranym meczu? Jak przedstawiciele firm odpowiadają na niewygodne pytania? Co mają sobie do powiedzenia najwięksi wrogowie na scenie? Poruszymy najbardziej palące tematy, zapytamy o opinię największych ekspertów... Nie zapomnimy jednak i o Was! Możecie być pewni, że kiedyś spotkacie naszą ekipę z kamerą i usłyszycie pytanie "może wywiadzik?"

Dynamika. Jak wspomnieliśmy wcześniej, nasz program jest tworzony przede wszystkim z myślą o Was. Chcemy odpowiedzieć na Wasze największe oczekiwania, zaspokoić Wasze największe potrzeby. Zadanie nie jest łatwe i traktujemy je również jako sprawdzian własnych umiejętności.

Jeśli więc coś Wam się spodoba, będziecie chcieli czegoś więcej, wykażecie zainteresowanie jakimś tematem - czekamy na komentarze! Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby nieustannie się rozwijać.

Słowa, słowa... Czas na czyny! Co w pierwszym odcinku GS Games Show?

Pierwszy odcinek pogramu do obejrzenia już dziś. Znajdziecie w nim wiadomości z ostatniego tygodnia, z takimi sensacjami jak Fallout MMO, Gears of War czy Second Life w rolach głównych. Jako pierwsi w Polsce zrobiliśmy też wideorecenzję znakomitej gry wyścigowej Techlandu - Xpand Rally Xtreme.

Udaliśmy się również na Playstation 3 Showtruck i zapytaliśmy graczy o pierwsze wrażenia z zabawy na maszynce Sony. W dziele e-sportowym znajdziecie za to informacje o sukcesach Polaków w grze F.E.A.R. oraz komentarz eksperta na temat występu Pentagram G-Shock na tegorocznym CPL Winter 2006.

Zapraszamy do oglądania!