Rusza Wielka Wakacyjna Promocja cdp.pl

Przez 2 miesiące wakacji w serwisie cdp.pl na fanów cyfrowych multimediów czekać będą setki gier, e-booków i filmów w promocyjnych cenach, z obniżkami sięgającymi nawet 80%! Pora zacząć pakować swoje wirtualne walizki!

Ostatni dzień szkoły to idealny moment na wielką wakacyjną promocję. Cdp.pl, platforma cyfrowej dystrybucji gier, e-booków i filmów, rozpoczyna 2 miesięczną akcję promocyjną, w której przeceny na cyfrowe multimedia będą sięgać nawet 80%. Oferta na gry, e-booki i filmy będzie się zmieniała co kilka dni więc warto często zaglądać do cdp.pl w poszukiwaniu superokazji.

Na rozpoczęcie wakacyjnej promocji cdp.pl przygotowało atrakcyjne oferty na multimedia z każdej z kategorii. I tak wśród gier znalazły się m.in. Might and Magic Heroes VI za 29,99 zł, Mortal Kombat Komplete Edition za 17,49 zł, Arcania Gothic 4 za 9,99 zł czy polskie Anomaly 2 za 12,99 zł.

Rusza Wielka Wakacyjna Promocja cdp.pl

Miłośnicy e-booków będą mogli „zapakować” swoje czytniki m.in. tytułami z wydawnictwa MG jak „Mąż zastępczy” Joanny M. Chmielewskiej czy „Na Pragę nie wrócę” Elżbiety Wichrowskiej, e-bookami podróżniczymi z serii National Geographic, czy seriami fantasy „Xanth” i „Strażnicy Nirgali”, do 45% taniej.

Nie zapomniano również o fanach filmów, którzy w ten weekend znajdą w ofercie wybrane filmy Solopanu taniej o 25%, m.in. Ukryte pragnienia, Berlin calling, Kawa i papierosy czy She monkeys.

Poza promocjami cenowymi w trakcie wakacji pojawi się również szereg konkursów i innych akcji, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, zarówno cyfrowe jak i fizyczne. Na początek przygotowano coś dla fanów e-booków oraz gier.

Rusza Wielka Wakacyjna Promocja cdp.pl

Wspólnie z firmą Arta Tech, dystrybutorem e-czytników Onyx Boox, cdp.pl rozpoczyna miesięczną akcję w której do wygrania jest 5 nowoczesnych czytników e-booków oraz 100 e-booków wydawnictwa Rebis! By mieć szansę na zdobycie którejś z powyższych nagród, należy w ciągu trwania akcji kupić w cdp.pl co najmniej 3 dowolne e-booki oraz w kilku zdaniach napisać na jakim urządzeniu czytasz e-booki i dlaczego powinieneś/powinnaś otrzymać nowoczesny czytnik Onyx Boox. Szczegóły konkursu oraz regulamin znaleźć można na stroniehttps://cdp.pl/polecamy/odpicuj-sobie-czytnik.

Natomiast graczy powinien zainteresować konkurs Wildstar, w którym do wygrania jest 5 zestawów gra „Wildstar” + koszulka. By wygrać jeden z zestawów należy odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących najnowszej produkcji MMO od NCSoft. Pytania konkursowe oraz regulamin znaleźć można na CDBogu -http://blog.cdp.pl/2014/06/27/konkurs-wygraj-pakiet-gra-koszulka-wildstar/

Oferta wakacyjnej promocji cdp.pl zmieniać się będzie co kilka dni, a cała akcja potrwa do końca sierpnia. Aktualne promocje znaleźć można na stronie https://cdp.pl/wakacyjna-promocja