Ruszają Mistrzostwa Polski NFS Carbon online

Wszyscy, którzy twierdzą, że mają Carbona w małym palcu, powinni czym prędzej zarejestrować się do pierwszych Mistrzostw Polski NFS Carbon online. Jest o co walczyć, bo główna nagroda w turnieju to tytuł Mistrza Polski Need for Speed Carbon. Nie obejdzie się również bez bardzo atrakcyjnych nagród...

Ruszają Mistrzostwa Polski NFS Carbon online
Jeśli płynie w Was krew prawdziwego streetracera i szukacie okazji by udowodnić swoją wyższość nad innymi, natychmiast zajrzyjcie na tę stronę. Znajdziecie na niej wszystkie informacje na temat Mistrzostw Polski NFS Carbon.

Jak na razie, na stronie znajduje się głównie możliwość rejestracji do turnieju. Aby zgłosić swoją chęć uczestnictwa musicie jedynie przesłać na adres [email protected] wiadomość zawierającą imię i nazwisko, nick, klan (jeśli jest), datę urodzenia, adres e-mail i numer Gadu-Gadu. W tytule należy podać swoje imię oraz nazwisko. Warto się pospieszyć, bo rozgrywki grupowe rozpoczną się już 20 maja.

Zobacz również:

  • Need for Speed Unbound: Volume 2 - cena, premiera, zawartość. Co już wiemy?

Najlepsi rajdowcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody pieniężne, sprzęt komputerowy i pamiątkowe puchary. Electronic Arts Polska, główny patron mistrzostw, ufundował 2 000 złotych do podziału między trzech najlepszych, a Multimedia Vision przekazała dla zwycięzców trzy kierownice SPEED-LINK.

Gotowi? To gaz do dechy!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: