Ruszają beta-testy Battlefield: Hardline. Zainteresowani?

Battlefield: Hardline to wyczekiwana przez fanów gier multiplayer produkcja, będąca kontynuatorką uznanej serii. Największy rywal Call of Duty zmienia jednak swój gameplay i w tej wersji nie zetrą się ze sobą dwie armie, a gangsterzy z siłami porządku.

Aby dostać się do beta-testów produkcji, należy zapisać się do nich na tej stronie. Propozycja adresowana jest do posiadaczy PlayStation 4 oraz Windows 7 i 8 - oba systemy muszą mieć wersję 64-bit. Nie oznacza to jednak, że produkcja ta będzie przeznaczona tylko na te platformy - beta pojawi się również dla Xbox One, Xbox 360 oraz PlayStation 3 na jesieni. Ponieważ oficjalna data premiery to 21 X, z pewnością nastąpi to we wrześniu.

Zmiany nie dotyczą tylko klimatów rozgrywki, ale i producenta - po latach firmę DICE zastępuje Visceral, mająca na swoim koncie serię Dead Space. Do stworzenia gry użyto sprawdzonego silnika Frostbite 3, który pozawala stworzyć w pełni interaktywne środowisko. A ze względu na charakter zabawy wiadomo, że chodzi o mnóstwo elementów, które gracze będą niszczyć strzelaniem, bombardowaniem czy taranowaniem. Zmienią się nieco misje - np. Heist to zadanie polegające na tym, że jedna strona ochrania konwój, który druga chce zniszczyć. Pytanie tylko, czy starszy wyjadacze serii są gotowi na takie zmiany? I czy są one w ogóle potrzebne?