Ruszają beta testy Call of Duty 4

Activision ogłosiło otwarcie beta testów Call of Duty 4 (Xbox 360). Od wczoraj grę mogą testować mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Niedługo jednak bramki do testów mają otworzyć się także dla innych części świata.

Activision ogłosiło, iż Infinity Ward, producent gry, rozpoczął oficjalnie beta testy Call of Duty 4: Modern Warfare.

Gracze, którzy są zainteresowani poznaniem przedprodukcyjnej wersji muszą najpierw wejść na stronę CharlieOscarDelta. Tam będą musieli odebrać specjalny klucz, który pozwoli im zalogować się do gry. W tym momencie wypada ostrzec, że liczba osób dopuszczonych do beta testów będzie limitowana.

Testy dotyczyć będą jedynie trybu gry multiplayer. W najnowszej odsłonie jednak to właśnie ta część gry ma zachwycać. Levelovanie, zdobywanie wybranych umiejętności etc. ma umożliwić graczom stworzenie odpowiadającej ich upodobaniom postaci.

Jak wspominałem na początku, testy są otwarte wyłącznie na Xboxa 360 i to tylko na terenie USA. Ma to się jednak zmienić, więc możemy się spodziewać, że najnowszy CoD zostanie odsłonięty przed produkcją także w Europie. Informacja taka powinna się pojawić na oficjalnej stronie gry - CharlieOscarDelta.