Ruszył 'Tydzień z Wiedźminem'

Dziś o godzinie 12:00, na oficjalnej stronie gry ruszyła specjalna akcja, podczas której programiści z Red Studio będą zdradzali nowe szczegóły dotyczące gry RPG tworzonej na podstawie popularnej sagi Andrzeja Sapkowskiego.

Wiedzmin w jednym z budynkow w Starej Wyzimie

Wiedzmin w jednym z budynkow w Starej Wyzimie

Przez siedem dni na oficjalnej stronie gry Wiedźmin pojawiać się będzie bardzo dużo nowych materiałów. Wśród nich będą między innymi nowe filmy oraz dużo grafik koncepcyjnych i zrzutów ekranowych. Podczas nadchodzących dni pojawią się też nowe działy strony WWW.

Na pierwszy dzień akcji 'Tydzień z Wiedźminem' autorzy gry zaplanowali m.in. udostępnienie najnowszego i ostatniego 'concept artu' głównego bohatera oraz odwiedziny w karczmie Mordownia. Na stronie pojawią się również 3 nowe szkice koncepcyjne, nowa tapeta na pulpit oraz film przedstawiający próbkę animacji w grze.

Na dziś CD Projekt zaplanował także uruchomienie czeskiej wersji strony o grze, nowego działu 'Witcheropedia' i forum poświeconego Wiedźminowi, które właśnie oficjalnie rusza po ostatnich poprawkach.

Więcej informacji


Zobacz również