Ruszył kolejny tydzień z Wiedźminem!

W ciągu najbliższego tygodnia autorzy gry obiecują publikację nowych informacji, filmów oraz screenshotów z gry - najnowszy zwiastun filmowy można już pobrać z naszego serwera FTP.

Wiedźmin

Wiedźmin

Drugi już "Tydzień z Wiedźminem" (informacje na temat pierwszego znajdziecie tutaj) będzie trwał od 24 do 31 sierpnia i tak jak ostatnio, autorzy gry udostępnią nam ogromną ilość nigdzie nie publikowanych materiałów. Wśród nich znajdą się m.in. nowe filmy, grafiki, próbki muzyki i wywiady. W tym miejscu warto wymienić nowy trailer oraz film z serii 'Making of.', a także prezentacje z Games Convention w Lipsku - już teraz możecie pobrać nowy trailer z naszego serwera FTP.

Wiedźmin (The Witcher)

Wiedźmin (The Witcher)

Drugi dzień (czwartek) będzie spod znaku produkcji. Wtedy światło dzienne ujrzy kolejny film z serii 'Making of...', tym razem opowiadający o tworzeniu muzyki i udźwiękowienia do Wiedźmina. Jest on znacznie dłuższy od poprzednich filmów z tejże serii i trwa 3:14 minuty. Tegoż dnia opublikowane zostaną nowe screenshoty z cyklem dnia i nocy oraz panoramicznym spojrzeniem na świat gry.

Plik do pobrania:

The Witcher (Wiedźmin) Trailer

Oficjalna strona gry


Zobacz również