Ruszył konkurs Podchody ASUS!

Wystartował konkurs Podchody ASUS zorganizowany wspólnie przez IDG i firmę ASUStek. Na zwycięzcę zabawy czeka laptop ASUS UL80!

Ruszył konkurs Podchody ASUS!

Podchody z Asus - strona konkursu

Gdzieś na stronach internetowych PC Worlda ukryliśmy laptopa. Aby go zdobyć wystarczy na stronach internetowych PC Worlda kliknąć baner z kodem konkursowym. W jego szukaniu pomogą podpowiedzi zamieszczane na stronie konkursu.

Tylko z pozoru zadanie jest proste. Aby w naszym konkursie wszyscy mieli równe szanse, przez kolejne dni będzie można trenować swoje umiejętności detektywistyczne szukając stron, na których ukryto kody, a przy okazji wygrywać nagrody.

Codziennie na stronie konkursowej będziemy zamieszczać wskazówki umożliwiające odnalezienie strony, na której zamieszczono kod uprawniający do odebrania upominków ufundowanych przez firmę ASUStek.

Wygrać można myszki, zestawy do czyszczenia laptopów, T-shirty oraz smycze. Wszystko to w ramach rozgrzewki przed sylwestrowym wyzwaniem. 31 grudnia, w ostatnim dniu trwania konkursu zamieścimy ten jedyny kod, który będzie uprawniać do odebrania laptopa ASUS UL80. Osoba, która jako pierwsza znajdzie kod, powinna zadzwonić pod podany w regulaminie numer telefonu.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i odwiedzania strony konkursowej. Znajdziecie na niej regulamin jak też informacje o nagrodach. O stałych porach (godzinie 10, 12 i 14) będziemy tu zamieszczać wskazówki umożliwiające rozpoczęcie poszukiwań banera z kodem. Po zakończeniu konkursu właśnie na tej stronie opublikujemy imię i nazwisko osoby, której udało się wygrać laptop.

Jak grać?

Po to, by wziąć udział w konkursie należy przede wszystkim zapoznać się jego regulaminem. Zadaniem uczestników zabawy jest znalezienie kodów uprawniających do odebrania nagród.

  1. Codziennie, podczas trwania "Podchodów ASUS", na stronie konkursowej są zamieszczane wskazówkami, mające pomóc w znalezieniu kodu.
  2. Kierując się zamieszczonymi w nich wskazówkami należy znaleźć stronę na której zamieściliśmy konkursowy baner. Trzeba go kliknąć i wprowadzić wymagane dane. Koniecznie trzeba zapamiętać kod.
  3. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie kodu. W tym celu należy zadzwonić pod numer (22)321 77 90 i podać kod.
Ultralekki notebook ASUS UL80Ag

ASUS UL80Ag

Najnowszy ASUS UL80Ag jest harmonijnym połączeniem formy i funkcjonalności. Zastosowanie procesora Intel® CoreTM2 Duo sprawia, że może on pracować przez nawet 12 godzin jedynie przy użyciu zasilania bateryjnego.

Oprócz tego, do jego cech charakterystycznych należy również m.in. wyłączana, dedykowana karta graficzna, wsparcie dla pamięci DDR3 oraz robiące wrażenie funkcje multimedialne z SRS Premium SoundTM i głośnikami Altec Lansing® na czele. Wszystkie te funkcje zostały zamknięte we wnętrzu ultra-lekkiego notebooka, osłoniętego obudową ze zmatowionego aluminium, o grubości mniejszej niż 2.5cm (~1 cal).