Ruszył nowy serwis CD Projektu!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wystartowała właśnie platforma internetowa gram.pl!

Gram.pl to unikalny w skali Europy pakiet kompleksowych usług kierowanych do graczy. Wraz z otwarciem gram.pl, dystrybutor wprowadza m.in. dożywotnią gwarancję na wszystkie gry premierowe sprzedawane przez CD Projekt, począwszy od 23 września bieżącego roku. Dożywotnia gwarancja dotyczy nośników, na których znajdują się gry firmy CD Projekt i obowiązywać będzie przez cały okres życia produktu (czyli, tak długo, jak dana gra lub program znajduje się w sprzedaży).

Na łamach nowego serwisu znajdziemy też sklep internetowy oferujący gry na PC oraz konsole. Nie będzie to jednak zwyczajny sklep - będzie on bowiem umożliwiał płacenie za gry wirtualnymi pieniędzmi, które znajdują się w każdej nowej grze komputerowej wydanej przez CD Projekt!

Na stronie znajdziemy również dział 'Używki' będący propozycją dla wszystkich graczy zainteresowanych grami z "drugiej ręki". CD Projekt, jako jedyna firma w Polsce, udostępnia możliwość odsprzedaży używanych, zarejestrowanych elektronicznie gier innym graczom - bez jakichkolwiek opłat!

W serwisie nie zabraknie również szybkiego serwera FTP z najnowszymi demami, filmami i poprawkami do gier oraz forum dla graczy.

Więcej informacji


Zobacz również