Ruszył oficjalny serwis 'Burnout 3'

Firma Electronic Arts Polska uruchomiła polski, oficjalny serwis internetowy gry 'Burnout 3 Takedown'.

Na początek warto zapoznać się z obrazkami i filmami z gry, dzięki którym można zobaczyć jak trzecia odsłona popularnej serii gier wyścigowych będzie się prezentować. Na łamach serwisu nie zabrakło również aktualności związanych z 'Burnout 3 Takedown' oraz informacji na temat tras i samochodów dostępnych w grze. Dzięki zasobom zgromadzonym na stronie można zapoznać się ze szczegółami rozgrywki w nowej odsłonie gry oraz 'trybów wypadków', którym seria zawdzięcza swoją popularność.

W serwisie znalazły się również informacje na temat trybu gry w sieci oraz bonusów do odblokowania i nagród, które przyznawane są za agresywny styl jazdy. Ze strony można także pobrać wiele ciekawych materiałów związanych z grą. Dostępne są m.in. tła pulpitu, wygaszacze ekranu, skórka odtwarzacza Windows Media Player z motywami z gry, ikony dla komunikatora AIM oraz zestaw do tworzenia stron fanowskich.

Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach gry, samochody dostępne w 'Burnout 3', nie są tylko środkami komunikacji, ale groźną bronią, dzięki której gracze mogą eliminować swoich przeciwników. W grze dostępnych będzie ponad 70 samochodów oraz 40 tras, a w trybie 'crash' 'Burnout 3' będzie oferował 45 etapów, podczas których gracze będą mogli oddawać się swoim 'destrukcyjnym' fascynacjom powodując spektakularne wypadki i karambole.

Premiera gry 'Burnout 3 Takedown' w Polsce już 17 września. Gra zostanie wydana w wersjach na konsolę Playstation2 oraz Xbox.

http://Burnout 3 Takedown" target="_blank" class="link" title="Oficjalny, polski serwis 'Burnout 3 Takedown' ">Oficjalny, polski serwis 'Burnout 3 Takedown'


Zobacz również