Ruszyła mobilna zabawa MTV Arena

MTV Polska i MNI Premium uruchomiły już MTV Arena, dość ciekawą zabawę przeznaczoną dla wszystkich posiadaczy PC i telefonów komórkowych. Choć w grze nie uświadczycie zabijania smoków i innych tego typu atrakcji, to możecie zyskać dość cenne nagrody. Szczegóły poniżej.

MTV Polska i MNI Premium wprowadziły na rynek interesującą grę społecznościową - MTV Arena. Zwycięzcy turnieju pojadą na Woodcamp.

MTV Arena dostępna jest na tej stronie. Każdy użytkownik, który ściągnie program na swój telefon, będzie miał szansę wzięcia udziału w wielkim turnieju, którego zwycięzcy pojadą na obóz skateboardowy. Zabawa potrwa do końca czerwca.

Do rozpoczęcia rywalizacji konieczne jest ściągnięcie gry na telefon komórkowy poprzez wysłanie SMS Premium, po którym system odeśle użytkownikowi zakładkę WAP z aplikacją. Pobranie MTV Arena umożliwia bez żadnych ograniczeń korzystanie z niej w "tradycyjnej" wersji offline, tak, aby użytkownik mógł trenować i osiągać coraz lepsze wyniki.

W momencie, kiedy poczuje się na siłach, wystarczy, że wybierze opcję turnieju, a aplikacja wyśle rezultaty każdego wyścigu na tę stronę. Najlepsze czasy będą premiowane atrakcyjnymi nagrodami - gadżetami sportowymi oraz wyjazdem na obóz skateboardowy Woodcamp. Warto? To do dzieła!