Ruszyła oficjalna witryna Zoo Tycoon 2

Firma Microsoft Game Studios uruchomiła oficjalną stronę drugiej odsłony popularnej symulacji zarządzania ZOO. Na stronie znajdziemy m.in sporo niepublikowanych dotąd informacji na temat Zoo Tycoon 2 oraz galerię nowych screenshotów.

Ruszyła oficjalna witryna Zoo Tycoon 2

Na stronie znalazły się podstawowe informacje na temat nowych opcji i modów dostępnych w drugiej odsłonie Zoo Tycoon, galeria szesnastu nowych zrzutów ekranowych oraz tapety na pulpit. W serwisie pojawiły też pierwsze arty i opisy gatunków zwierząt, które będziemy mogli trzymać w naszym ZOO.

Ruszyła oficjalna witryna Zoo Tycoon 2

W drugiej odsłonie Zoo Tycoon do dyspozycji graczy zostanie oddane 30 szczegółowo odwzorowanych gatunków zwierząt. W grze pojawi się również szeroki wybór nowych budynków i narzędzi, dzięki którym będziemy mogli wzbogacić wystrój naszego ZOO (nowe rodzaje wystroju klatek, pomieszczenia dla zwierząt i różne rodzaje fos). Zoo Tycoon 2 będzie miał również ulepszony system rozgrywki i nowy, trójwymiarowy, zoom.

Ruszyła oficjalna witryna Zoo Tycoon 2

Zoo Tycoon 2 będzie oferował również szereg nowych opcji i modów - m.in. Zoo Guest mod, Zoo Keeper mod oraz Photo mod. Dzięki pierwszemu z nich gracze będą mogli obejrzeć swoje ZOO z perspektywy przeciętnego klienta zwiedzającego nasz przybytek. Drugi mod pozwala na interakcję gracza ze zwierzętami (karmienie, pojenie itd.), a Photo mod na robienie zdjęć najciekawszym zwierzętom i klientom Zoo Keeper i dzielenie się z nimi ze znajomymi za pośrednictwem Internetu. Ostatnim ciekawym dodatkiem w nowej odsłonie gry będzie Zoopedia, w której znajdziecie wiele interesujących informacji na temat różnych gatunków zwierząt.

Gra trafi do zachodnich sklepów pod koniec bieżącego roku, ale dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy.

http://www.microsoft.com/games/zootycoon/zoo2/default.asp