Ruszyła sprzedaż klawiatury Magic Keyboard do iPada Pro - poznaj ceny

Klawiatura Magic Keyboard przeznaczona do tabletów iPad Pro jest już dostępna w sprzedaży na firmowej stronie Apple. Poznaj ceny i zobacz, jak się prezentuje.

Miesiąc po premierze klawiatury Magic Keyboard do iPada Pro, nadszedł czas na oficjalną sprzedaż. Apple poinformowało, że najnowsze akcesorium można zamawiać na firmowej stronie, a dostawy rozpoczną się już od przyszłego tygodnia. Za klawiaturę dla iPada Pro 11 cali zapłacimy 1499 zł, natomiast 1699 zł dla iPada Pro 12,9 cala. Jak podkreśla producent:

Nowa klawiatura Magic Keyboard to fantastyczny dodatek do iPada Pro. Pisze się na niej wygodniej niż kiedykolwiek. Oferuje gładzik istotnie wzbogacający interakcje z ekranem i złącze USB-C do ładowania iPada. A do tego chroni urządzenie z obu stron. Magic Keyboard ma innowacyjny wspornik, który magnetycznie łączy się z iPadem Pro, efektownie unosząc go nad klawiaturą. Umożliwia także swobodną regulację kąta nachylenia ekranu, pozwalając na jego optymalne ustawienie.

Cechy klawiatury Magic Keyboard

  • Pełnowymiarowe podświetlane klawisze z mechanizmem nożycowym i skokiem 1 mm, które pozwalają pisać cicho i precyzyjnie,
  • Obsługa kursora i gestów Multi‑Touch dostępnych w systemie iPadOS,
  • Swobodna regulacja kąta nachylenia ekranu (do 130 stopni), która umożliwia jego optymalne ustawienie,
  • Wbudowany gładzik wzbogacający interakcje z ekranem oraz wspornik, który magnetycznie łączy się z iPadem Pro, unosząc go nad klawiaturą,
  • Port USB-C do ładowania iPada Pro umożliwiający podłączenia innych akcesoriów do portu w iPadzie Pro,
  • Klawiatura składa się do postaci etui, skutecznie chroniąc iPada Pro z obu stron podczas przenoszenia.
Ruszyła sprzedaż klawiatury Magic Keyboard do iPada Pro  - poznaj ceny
Ruszyła sprzedaż klawiatury Magic Keyboard do iPada Pro  - poznaj ceny