Ruszyła strona Company of Heroes

Ruszyła już oficjalna strona gry Company of Heroes. Informacja jest o tyle ważna, że tytuł zapowiada się na jeden z hitowych RTSów tego roku.

Ruszyła strona Company of Heroes
Witryna jest dostępna pod tym adresem. Znajdziecie na niej podstawowe informacje na temat tytułu, galerie obrazów i inne interesujące materiały.

Akcja CoH osadzona jest w realiach II wojny światowej. Trzon fabuły stanowią perypetie Kompanii Able, od czasu pamiętnego desantu w Normandii, po walki w głębi Europy.

Rozbudowana kampania dla pojedynczego gracza przedstawia działania wojenne na całym zachodnim froncie najkrwawszej wojny w historii ludzkości. Wariant gry wieloosobowej umożliwi sprawdzenie talentu strategicznego w rywalizacji z innymi graczami

W grze nie zabraknie widowiskowych scen i dynamicznych walk różnorodnych jednostek. Zachowanie żołnierzy zostało odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach. Wystrzeliwane przez nich pociski na stałe zmieniają scenerie gry i dają możliwość zburzenia niemal każdego elementu otoczenia. Wszystko to za sprawą zaawansowanego silnika graficznego Essence Engine.