Ruszyła witryna Painkillera

DreamCatcher powołał do życia stronę strzelaniny Painkiller. Niestety wraz z uruchomieniem witryny wydawca poinformował również o przesunięciu terminu premiery gry.

Painkiller jest naszym rodzimym produktem, który powstaje w studio People Can Fly. Jest to strzelanina FPP utrzymana w mrocznym, piekielnym klimacie, w której wcielamy się w duszę zmarłego Daniela Garnera. Nasz bohater pozostaje zawieszony pomiędzy niebem a piekłem, próbując znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego zamknięto przed nim bramy niebios. Już wkrótce okazuje się, że aby wrota nieba stanęły przed nim otworem, musi pokonać armię demonów, która szykuje się do wojny z istotami ziemskimi.

Oprawa graficzna strony jest oczywiście utrzymana w mrocznym klimacie gry, a wśród zasobów witryny znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat silnika graficznego gry i jej fabuły. Nie zabrakło tu również grafik przedstawiających demoniczne postacie z gry, screenshotów, tapet i zwiastunów gry. Wersja demonstracyjna Painkillera ma być dostępna od 16 lutego.

Niestety wraz z premierą oficjalnej strony gry firma DremCatcher poinformowała również o przesunięciu terminu premiery gry w wersji na PC z 10 marca na 12 kwietnia br. Xboxowa wersja gry będzie miała swą premierę prawdopodobnie w drugim kwartale bieżącego roku.

Oficjalna strona gry:

http://www.painkillergame.com/


Zobacz również