Ruszyło Forum Digit Online

Serwis Digit Online wzbogacił się dziś o Forum dyskusyjne. Na jego łamach użytkownicy mogą wymieniać opinie i doświadczenia, prowadzić dyskusje i zasięgać porad innych.

Aby przeglądać Forum, wystarczy odwiedzić stronęhttp://www.pcworld.pl/forum . Brać udział w dyskusjach mogą tylko zarejestrowani użytkownicy. Procedura rejestracji jest jednak prosta i wymaga podania jedynie podstawowych danych. Również samo opublikowanie wiadomości na Forum jest niezwykle proste i intuicyjne - wystarczy skorzystać z udostępnionego na stronie formularza, wpisać temat oraz treść wiadomości i zatwierdzić. Natychmiast po zatwierdzeniu będą ją mogli przeczytać inni użytkownicy Forum Digit Online.

Wszystkie wiadomości publikowane na Forum mogą być oczywiście w zaawansowany sposób formatowane: możliwe jest wstawianie cytatów, wykorzystywanie pogrubionej lub pochylonej czcionki, wstawianie adresów internetowych. Użytkownik może również stworzyć własną sygnaturę, która będzie automatycznie dodawana do wszystkich publikowanych przez niego wypowiedzi.

Serdecznie zapraszamy na Forum Digit Online!