Ruszyło nowe forum!

Dziś ruszyło nowe forum IDG Poland SA. W porównaniu do wersji poprzedniej zmiany są rewolucyjne. Użytkownicy dostali nie tylko możliwość wygodnego komentowania własnych wypowiedzi czy modyfikowania emblematów (avatarów), ale także - zamieszczania własnych blogów i galerii zdjęć.

Widok na nowe forum

Widok na nowe forum

Nowe forum, jak każde inne istniejące na świecie forum dyskusyjne, daje czytelnikom możliwość wymiany zdań i opinii. Pojawiły się jednak nowe, interesujące funkcjonalności:

- z wykorzystaniem wbudowanego modułu blogowego użytkownik ma nieskrępowaną niczym (prócz dobrego smaku) możliwość publikacji własnych przemyśleń

- dzięki dostępnej dla wszystkich galerii fotografii nic nie stoi na przeszkodzie, by pochwalić się znajomym zdjęciami z wakacji - bez przesyłania ich pocztą elektroniczną czy składowania na przypadkowo wybranym serwerze.

W forum pojawiła się także wewnętrzna poczta umożliwiająca rozsyłanie prywatnych wiadomości (PW) bez uruchamiania jakiegokolwiek zewnętrznego programu. Z innych istotnych dodatków wymienić należy także Kalendarz wydarzeń, możliwość zdobywania kolejnych szarż przez aktywnych użytkowników oraz Asystenta grupującego w jednym oknie kilka najważniejszych odsyłaczy, w tym m.in. ilość nowych wypowiedzi od czasu ostatniej wizyty na witrynie.

Naturalnie stali bywalcy forum IDG Poland SA nie powinni się martwić o swoje ulubione wątki. Wszystkie gromadzone od trzech lat dane zostały już przeniesione i są dostępne z poziomu nowych mechanizmów.

Forum działa już na następujących witrynach:

- IDG

- PC World Online

- Computerworld

- Kino Domowe

- NetWorld

- Digit.


Zobacz również