Ruszyły zapisy do World Cyber Games

Organizatorzy World Cyber Games Poland 2007 ogłosili, że ruszyły już zapisy do turnieju. Rejestracji można dokonać na oficjalnej stronie WCG. Założenie konta jest darmowe, a zgłosić się może każdy chętny.

Impreza organizowana jest dla wszystkich, którzy kochają gry komputerowe. Ważne, że nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Jedynym wymogiem w tym zakresie jest zgoda rodziców dla osób niepełnoletnich.

Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja WCG zapewni uczestnikom niespotykane dotąd emocje. Aby przekonać się, że coś w tym jest, wystarczy spojrzeć na listę gier, które pojawią się na imprezie: Command and Conquer 3: Tiberium Wars, Counter-Strike 1.6, Soccer 07, Forza Motorsport 2, Gears of War, Need For Speed: Carbon, Red Orchestra: Ostfront 41-45, StarCraft: Brood War oraz WarCraft III: The Frozen Throne. Trzeba przyznać, że brzmi smakowicie.

Wiadomo już, że eliminacje on-line WCG potrwają do końca sierpnia. Impreza finałowa odbędzie się 1 września w Złotych Tarasach, w Warszawie. Zwycięzcy będą reprezentowali nasz kraj podczas finałów światowych w Seattle (USA), które odbędą się na początku października.

W tegorocznej edycji, poza eliminacjami on-line, po raz pierwszy odbędą się także eliminacje bezpośrednie. Aby wziąć w nich udział, wystarczy w odpowiednim terminie przyjść do wskazanego salonu Empik.

Więcej informacji i zapisy na oficjalnej stronie.