Rysunki z albumu "40 lat rysowania" Andrzeja Mleczki w formie aplikacji na iPada

Andrzej Mleczko jest jednym z najbardziej znanych polskich rysowników, zarówno w sieci, jak i poza nią. Kilkaset humorystycznych rysunków z jego popularnego, jubileuszowego albumu o nazwie “40 lat rysowania” będzie miało szansę dotrzeć teraz do jeszcze większej liczby odbiorców. Wszystko to za sprawą dedykowanej aplikacji na tablety Apple, w której zawarta jest bogata kolekcja prac artysty.

W aplikacji “Andrzej Mleczko. 40 lat rysowania” znalazło się kilkaset różnych prac pochodzących z ostatnich czterdziestu lat pracy rysownika. Styl kreski i często pojawiający się w rysunkach niemal wisielczy humor czynią prace Mleczki charakterystycznymi. Bardzo często odnosi się on w nich do wydarzeń bieżących w kraju i na świecie, w ironiczny sposób przedstawiając naszą polską rzeczywistość.

“Andrzej Mleczko. 40 lat rysowania” to cyfrowy i interaktywny album, którego nie sposób nazwać zwykłą galerią z obrazami. Dotykowy interfejs iPada pozwala poznać twórczość artysty w zupełnie nowy sposób. Sama aplikacja posiada zintegrowany spis treści, który pozwala łatwo dotrzeć do wszystkich rysunków znajdujących się w tym cyfrowym wydaniu, a całość została podzielona na tematyczne rozdziały.

Zobacz również:

Rysunki z albumu "40 lat rysowania" Andrzeja Mleczki w formie aplikacji na iPada

Aplikację “Andrzej Mleczko. 40 lat rysowania” można pobrać na tablet iPad bezpośrednio ze sklepu App Store. Album wyceniony został na 2,69 euro, czyli w przeliczeniu na około 10 złotych. Biorąc pod uwagę treść co nie wydaje się wygórowaną ceną. Przed pobraniem należy tylko pamiętać o podłączeniu się do sieci Wi-Fi, ponieważ aplikacja zajmuje aż 776 megabajtów.