"Ryzykowna gra" dla fanów

24 lutego do sklepów w R2 trafi specjalne wydanie filmu "Ryzykowna Gra". Ocean's 11 Deluxe Box wzbogacony zostanie m.in. o płytę z muzyką z filmu oraz plakat filmowy.

Danny Ocean (w tej roli George Clooney) to człowiek czynu. Nie minęły jeszcze 24 godziny od chwili warunkowego zwolnienia z więzienia w New Jersey, gdy tymczasem charyzmatyczny złodziej obmyśla już swój kolejny wielki skok. Ma to być najbardziej skomplikowany i wymyślny w historii skok na kasyno.

Danny wybiera zespół 11 specjalistów wśród nich są: karciany as (Brad Pitt), doskonały kieszonkowiec (Matt Damon) i specjalista od pirotechniki (Don Cheadle). Razem spróbują ukraść ponad 150 milionów dolarów z trzech kasyn należących do Terry'ego Benedicta (Andy Garcia), eleganckiego, bezwzględnego typa, który - tak się dziwnie składa - jest właśnie z byłą żoną Danny'ego, Tess (Julia Roberts).

Zestaw specjalny DVD składał się będzie z oryginalnego wydania filmu (które jest już dostępne w Polsce), uzupełnionego o pakiet ciekawych dodatków:

- płytę CD ze ścieżką dźwiękową;

- książkę realizacji filmu;

- zbiór zdjęć;

- plakat filmowy.

Wydawcą będzie Warner Home Video.