Rzecznik prasowy Samsunga uważa, że rodzina Galaxy S20 nie istnieje!

Samsung na Twitterze oficjalnie zaprzeczył, że istnieją modele z rodziny Galaxy S20. Czy to żart?

Od miesięcy śledzimy najnowsze doniesienia i plotki na temat nadchodzących smartfonów Samsunga. Wiemy dobrze, że przedstawiciele z serii Galaxy S zadebiutują w tym roku pod zmienioną nazwą. Zamiast Galaxy S11 na rynku pojawi się rodzina Galaxy S20.

Rzecznik prasowy Samsunga uważa, że rodzina Galaxy S20 nie istnieje!

Każde wprowadzenie na rynek flagowego smartfona lub innego urządzenia, które z pewnych powodów jest niezwykle istotne dla rynku obarczone jest większą bądź mniejszą liczbą autentycznym oraz fałszywych przecieków. Idealnym tego przykładem są coroczne premiery nowych Samsungów Galaxy S, Galaxy Note oraz iPhone'ów. To najbardziej medialne urządzenia na rynku.

Zobacz również:

  • Samsung rusza ze stroną wsparcia dla Galaxy S21 FE!
  • Android 12 - nowości, funkcje, data premiery, kompatybilność [13.09.2021]
  • Masz Galaxy S20? Przygotuj się na najgorsze!

Zazwyczaj za przecieki odpowiedzialne są znane w sieci osobowości, które rzadko kiedy się mylą. Mowa o między innymi Ice Universe, Evan Blass oraz Ishan Agarwal. Każda z tych osób potwierdziła, że na rynku pojawią się Samsungi Galaxy S20. Dzięki Ice Universe juz ponad miesiąc temu mogliśmy podziwiać Samsunga Galaxy S20 w wersji produkcyjnej.

Niedawno Ice Universe zamieścił na swoim Twitterze ankietę, w które pytał się swoich fanów, na jaki model Galaxy S20 zdecydowaliby się, gdyby zmieniali swój telefon komórkowy.

Post, który został umieszczony 1 lutego 2020 roku ukazuje dwie ciekawostki. Po pierwsze użytkownicy zdecydowanie najchętniej wybraliby najdroższy model Galaxy S20 Ultra. Oczywiście w praktyce część z tych osób finalnie kupi tańsze modele. Dużo bardziej zaskakujące jest, że na post odpowiedział Samsung za pomocą oficjalnego konta Samsung Mobile US.

Według przedstawicieli amerykańskiego oddziału Samsunga modele z rodziny Galaxy S20 nie istnieją. Co ciekawe powyższy post, który najpewniej miał podkręcić atmosferę przed premierą faktycznie to zrobił. Wielu internatów zaczęło zasypywać Samsunga wiadomościami na temat nadchodzących flagowców.

Firma schowała głowę w piasek i nie odpowiedziała na żaden z Twittów.

Wszystko wskazuje na to, że wiadomość Samsunga była żartem. Włodarze marki z pewnością denerwują, się, że o Samsungach Galaxy S20 wiemy już prawie wszystko, a premiera powinna być jedynie formalnością.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S20 znajduje się tutaj.

Źródło: wccftech.com