Rzekomo anulowany Galaxy S21 FE został zatwierdzony przez FCC

Samsung odwołuje Galaxy Unpacked, a następnie usuwa wszelkie dowody na istnienie Galaxy S21 FE. Tymczasem, smartfon ten zostaje zatwierdzony przez FCC.

Źródło: SamMobile

Samsung może nigdy nie wydać niezapowiedzianego Galaxy S21 FE, jednak możemy być pewni, że modele przedprodukcyjne tego smartfona istnieją gdzieś w laboratoriach Samsunga. Patrząc na wszystkie dotychczasowe plotki i przecieki, wszystko wskazywało na to, że Samsung jest gotowy na wydanie następcy Galaxy S20 FE. Niestety, może się to nigdy nie wydarzyć.

Niezależnie jednak od tego, kolejne dokumenty znalezione w bazie FCC (przez użytkownika @simransingh931 na Twitterze) potwierdzają, że Samsung przynajmniej opracował Galaxy S21 FE do punktu, w którym ten był gotowy do wejścia na rynek.

Zobacz również:

Źródło: SamMobile / FCC

Źródło: SamMobile / FCC

Dokumenty potwierdzają, że Galaxy S21 FE (SM-G990E) - a przynajmniej urządzenie przedprodukcyjne - zostało wyprodukowane w fabryce Samsunga w Thain Nguyen. Potwierdzają też, że smartfon ten był testowany przez FCC w dniach 24-31 sierpnia. Odpowiedni certyfikat został następnie wydany kilka dni później (2 września). Ujawniono również, że Galaxy S21 FE jest - lub przynajmniej "był" - przygotowywany do wysyłki wraz z 25 W ładowarką EP-TA800, kablem do transmisji danych i parą słuchawek.

Źródło: SamMobile / FCC

Źródło: SamMobile / FCC

Niestety, przyszłość Galaxy S21 FE jest teraz bardziej niepewna niż kiedykolwiek. Seria Galaxy S22 jest coraz bliżej, a Galaxy S21 otrzymał znaczące obniżki cen, co oznacza, że nie ma zbyt wiele miejsca na rynku dla Galaxy S21 FE. Tymczasem, Samsung ostatnio zaczął usuwać dowody na istnienie Galaxy S21 FE. Czas pokaże, czy firma wyda Galaxy S21 FE, czy nie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: