Rzuć palenie z komputerem!

Polski program o wymownej nazwie "Nie pal" pozwoli Ci sporządzić plan rzucenia tego paskudnego nałogu. Wystarczy przestrzegać przygotowanych przez aplikację reguł a z pewnością ograniczysz liczbę wypalanych papierosów do minimum.

Rzuć palenie z komputerem!
Program opiera się na teorii tzw. "rytmu palacza", gdzie oprócz typowego uzależnienia od nikotyny podstawową rolę odgrywa nawyk sięgania po papierosa w określonych sytuacjach: kawa, przerwa szkolna, syty posiłek... Na podstawie zadeklarowanych przez użytkownika parametrów, generowany jest "plan palenia". Należy go przestrzegać. Z reguły po okresie ok. miesiąca jeśli nie rzucimy, to znacznie ograniczymy liczbę wypalanych papierosów. Program posiada instrukcję w formie "ebooka".

Narzędzie umożliwia wybranie trybu rzucania - długo, optymalnie i szybko. Wystarczy podać liczbę wypalanych dziennie papierosów, liczbę papierosów w paczce, godzinę wypalania pierwszego i ostatniego papierosa i datę rozpoczęcia terapii. Aplikacja wygeneruje indywidualny plan kuracji, który podaje co do minuty termin wypalenia papierosa. Nie wolno palić miedzy terminami. Grafik można rzecz jasna wydrukować. Trzymamy kciuki!!!

Pobierz plik

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.