Rzut oka na Stylusa

Od dawna firma Epson stara się budować reputację producenta urządzeń trwałych i o wysokiej jakości, czego przykładem może być także najnowsza drukarka Stylus Color 980.

Najnowszy produkt firmy Epson, drukarka Stylus Color 980 jest skierowana zarówno dla użytkowników mniej wymagających jak i dla tych, którzy cenią wysoką jakość drukowanych dokumentów i ich trwałość. Model 980 pozwala na uzyskanie kropli o wielkości 3 pikolitrów, a tym samym na wydruk dokumentów w rozdzielczości 2880 dpi w czasie 10 ppm (page per minute) przy normalnym trybie drukowania. Drukarka ta dostępna jest również w opcji z interfejsem FireWire lub możliwością współpracy z komputerami podłączonymi do lokalnej sieci.

Do jedynych mankamentów nowego produktu Epsona można zaliczyć brak dodatkowych miejsc na karty CompactFlash (przez co bezpośrednie drukowanie zdjęć z aparatów może być trochę utrudnione) oraz wysoki poziom hałasu podczas pracy. Standardowo Stylus wyposażony jest w podajnik papieru na 100 arkuszy lub 10 kopert oraz w port USB, a wykorzystując dołączane oprogramowanie pozwala na jednoczesne dwustronne drukowanie dokumentów. Cena drukarki Stylus Color 980 wynosi 249 USD.

www.epson.com


Zobacz również