Rzym u Twoich stóp!

Jak poinformowała firma CD Projekt, do sklepów w całej Polsce trafiła już ciekawie zapowiadająca się strategia czasu rzeczywistego pt. 'Podbój Rzymu' (tyt. oryg. 'Against Rome').

Akcja 'Podboju Rzymu' została osadzona w okresie wędrówki ludów (około 200-450 n.e.). Gracz stanie na czele barbarzyńskich nacji, by przygotować je do przełomowego starcia z niepokonanymi dotąd legionami Imperium Rzymskiego.

'Podbój Rzymu' to bitewna strategia czasu rzeczywistego. Gra posiada elementy typowe dla gier RTS, takie, jak gromadzenie surowców, rozbudowa oraz podbój nowych terytoriów. Jednak szczególny nacisk położono na stworzenie zaawansowanego i innowacyjnego systemu rozgrywania bitew, pozwalającego na pełną kontrolę nad swoimi wojskami. Co więcej, o sile oddziału decyduje nie tylko jego liczebność, ale również ustawiona formacja, mająca bezpośrednie przełożenie na wartość bojową i mobilność wojowników.

'Podbój Rzymu' został wydany w profesjonalnej, polskiej wersji językowej w cenie 59,90 zł. Grywalną wersję demo gry można pobrać z naszego serwera FTP.


Zobacz również