S.T.A.L.K.E.R. w Polsce od 13 kwietnia

Nareszcie poznaliśmy datę polskiej premiery gry S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla. CD Projekt poinformował, że tytuł trafi na półki sklepowe w naszym kraju dokładnie w piątek, 13 kwietnia 2007. Pechowa data? Może. Jesteśmy jednak pewni, że na długo wpisze się w umysły graczy.

S.T.A.L.K.E.R. w Polsce od 13 kwietnia

STALKER-a chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Tytuł stał się kultowy na długo przed premierą. Pytaniem było jedynie, czy okaże się godzien korony, którą otrzymał zawczasu od fanów.

Pierwsze recenzje gry wskazują na to, że jak najbardziej TAK. Większość zachodnich pism ocenia STALKER-a na około 80-90%.

Nam wystarczyło kilka dni zabawy, aby przekonać się, że oceny absolutnie nie są zawyżone. Konkretne argumenty? Poczekajcie na najbliższy odcinek naszego programu internetowego GS Games Show (czwartek), a usłyszycie ich mnóstwo. Uwaga, tylko dla osób o mocnych nerwach!

Ci, którzy nazwę STALKER widzą po raz pierwszy (a są tacy?) powinni zajrzeć pod ten adres. Znajdziecie tu kilka podstawowych informacji o grze oraz nasze pierwsze wrażenia z zabawy.