S.T.A.L.K.E.R. w sprzedaży

Po pięciu latach oczekiwań, tonach sprzecznych wieści i plotek, nieprzespanych nocach... Doczekaliśmy się! S.T.A.L.K.E.R. debiutuje na polskim rynku! Jeżeli mieliście już do czynienia z grą, powinniście wiedzieć, że najlepiej od razu udać się do sklepu. Jeśli nie - czytajcie dalej.

S.T.A.L.K.E.R. w sprzedaży
STALKER to unikalne połączenie FPS i RPG. Tytuł pozwala graczom samodzielnie eksplorować tereny wokół elektrowni w Czarnobylu.

Po kolejnej, fikcyjnej katastrofie, miejsce to zamieniło się w radioaktywne pustkowie, kryjące wiele zagadek i tajemnic. Gracz wciela się w stalkera, przemierzającego tzw. zonę w poszukiwaniu artefaktów, zarobku, oraz odpowiedzi na dręczące go pytania.

STALKER, którego zrecenzowaliśmy już w 13 odcinku Games Show stał się kultowy na długo przed premierą. Pytaniem było jedynie, czy okaże się godzien korony, którą otrzymał zawczasu od fanów.

Z całą pewnością możemy powiedzieć, że tak. Gra jest mroczna, dynamiczna i niesamowicie wciągająca. Zapewniamy, że wystarczy kilka godzin spędzonych w zonie i zaczniecie nerwowo rozglądać się po pokojach. Szczególnie, jeśli gracie w nocy i ze słuchawkami na uszach.

Dodajcie do tego bardzo dobre AI komputerowych przeciwników (potrafiących działać w zespole), ogromną przestrzeń do eksploracji, ponad 30 rodzajów broni, wciągającą fabułę i siedem alternatywnych sposobów ukończenia rozgrywki... Chyba nie trzeba dłużej namawiać?

S.T.A.L.K.E.R. trafił na sklepowe półki w cenie 99,90 złotych. Gra wydana została w polskiej wersji językowej z lektorem i napisami. Polecamy!