S2P - prawie idealny odtwarzacz

S2P (Slide 2 Play) to bardzo wygodny odtwarzacz muzyczny, wzorowany wyglądem na odtwarzacz znany z iPoda, lecz znacznie od niego ulepszony. S2P jest aplikacją przeznaczoną dla urządzeń z Windows Mobile na pokładzie.

S2P działa na systemie Windows Mobile 5, Windows Mobile 6.x Professional z wbudowanym Windows Media Playerem, z którego mechanizmów korzysta.

Interfejs programu jest bardzo estetyczny i stworzony do obsługi palcem, bez pomocy rysika. Obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna, a duże przyciski pozwalają na jego obsługę nawet będąc w ruchu.

S2P - prawie idealny odtwarzacz

S2P

W najnowszej odsłonie S2P umożliwia tworzenie list odtwarzania. Przy pierwszym uruchomieniu automatycznie wyszukuje pliki muzyczne na całym urządzeniu. S2P wspiera formaty muzyczne takie jak MP3, MP4, M4A, AAC, WMA, M3U, PLS, ASX.

S2P wspiera rozdzielczości QVGA i VGA, chociaż bez problemu działa poprawnie na ekranach z WVGA. Dodatkowo jest też wersja OpenGL dla urządzeń HTC Touch Diamond/Pro/HD oraz Sony Xperia X1. S2P potrafi też wykorzystać akcelerometr dostępny w tych urządzeniach i odtwarzane utwory można zmieniać poprzez potrząśnięcie palmofona.

Program w pełni S2P integruje się z inną aplikacją autorstwa A_C - S2U2, służącą do blokowania ekranu.

S2P jest rozprowadzany na licencji freeware.

Program: S2P wersja 0.58 (0.73 beta)

Producent: A_C S2 Applications

Strona programu: s2p.ac-s2.com

Pobierz: S2P Slide 2 Play 0.73 beta Windows Mobile