S2u2 - skuteczne blokowanie dotykowego telefonu

S2U2 (Slide 2 Unlock 2) jest bezpłatną, z pozoru prostą, aplikacją dla systemu Windows Mobile do blokowania i odblokowania ekranu poprzez przesunięciem palcem wirtualnego suwaka. Jest to mechanizm doskonale znany miłośnikom iPhone’ów.

W sytuacji gdy PocketPC nie jest używany, aplikacja może służyć jako animowany wygaszacz ekranu. S2U2 można skonfigurować tak, aby na zablokowanym ekranie pojawiały się dodatkowe informacje jak np. zegar, aktualna prognoza pogody, informacje o nadchodzących e-mailach, SMS-ach, zadaniach, spotkaniach i połączeniach głosowych.

S2u2 - skuteczne blokowanie dotykowego telefonu

S2u2

Istnieje możliwość podejrzenia pięciu ostatnich nieodebranych połączeń bez odblokowywania urządzenia.

S2U2 pozwala na ustawienie dowolnej tapety oddzielnie dla widoku portretowego oraz panoramicznego urządzenia.

Blokada ekranu może być wzbogacona o hasło do wpisania. W takiej sytuacji możliwe jest zezwolenie na wykonywanie połączeń alarmowych nawet bez wprowadzenia hasła.

W sytuacji odbierania rozmowy na zablokowanych ekranie pojawia się zdjęcie dzwoniącego, a odebranie rozmowy odbywa się poprzez odblokowanie ekranu. Odrzucenie zaś przyciskiem wyłączenia ekranu. S2U2 posiada wtyczkę do programu S2P, tego samego autora, programu do odtwarzania muzyki, przy zablokowanym ekranie.

S2U2 wspiera szeroką gamę palmofonów i PocketPC począwszy od tych opartych na starym WindowsMobile 5.x aż do najnowszego WindowsMobile 6.5 w wersjach Professional (czyli z dotykowym ekranem); Wymaga około 1 MB RAM-u dla rozdzielczości QVGA/WQVGA lub około 4 MB dla VGA/WVGA.

Interfejs aplikacji dostępny jest w wielu językach, w tym również po polsku. Dystrybuowana jest na licencji freeware.

Program: S2U2 wersja 2.04

Producent: A_C S2 Applications

Informacje: s2u2.ac-s2.com

Cena: freeware.

Pobierz: S2U2 (Slide 2 Unlock 2) 2.04 (Windows Mobile; VGA/QVGA)

Pobierz: S2U2 (Slide 2 Unlock 2) 2.04 (Windows Mobile; QVGA/WQVGA)