SCX-6345FN - wielofunkcyjny laser od Samsunga

Firma Samsung wprowadziła do swojej oferty nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne - model SCX-6345FN MFP (multi-function printer). Nowość, która przeznaczona jest do pracy w biurach, oferuje użytkownikowi możliwość drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania.

Samsung SCX-6345FN MFP

Samsung SCX-6345FN MFP

Urządzenie potrafi drukować oraz kopiować z prędkością sięgającą 45 stron na minutę w maksymalnej rozdzielczości 1200 dpi. Umożliwia ono również skanowanie z rozdzielczością 4800 dpi oraz oferuje możliwość pracy w sieci (wbudowany moduł Fast Ethernet). Komfort obsługi zapewnia dotykowy ekran LCD oraz - jak można przeczytać w opublikowanej informacji prasowej - intuicyjne menu UI (User Interface). O oszczędność tonera dba funkcja Toner Save Mode, natomiast kopiowanie przedniej i tylnej strony dokumentów osobistych (np. prawo jazdy) na tej samej stronie jednej kartki możliwe jest dzięki funkcji ID card copy.

Użytkownik może też skorzystać z wbudowanego dysku twardego o pojemności 40 GB oraz opcjonalnych podajników umożliwiających pomieszczenie w sumie 2180 arkuszy. Warto też wspomnieć o porcie USB 2.0 Hi-Speed.

Drukarka SCX-6345FN MFP została wyceniona na 2999 USD oraz objęta 2-letnim okresem gwarancyjnym. Więcej na jej temat można znaleźć w informacji prasowej.